Dostęp do stron kodowanych

Dostęp do kodowanych stron internetowych z opiniami prawnymi

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi stronami internetowymi:

  • verbalegis.pl
  • literaprawa.pl

Stworzone przez nas strony prezentują w szczególności opinie prawne naszego biura, wyjaśnienia Ministerstwa Pracy, wyjaśnienia Państwowej Inspekcji Pracy, orzecznictwo Sądu Najwyższego.

Mamy nadzieję, że umieszczone na tych stronach informacje będą Państwu przydatne w codziennej pracy zawodowej.

Z uwagi na przepisy prawa autorskiego odczytanie pełnych informacji jest możliwe jedynie po wniesieniu stosownej opłaty, o której piszemy na stronie.

Słuchacze naszych szkoleń posiadają pełny dostęp do stron przez okres 6 miesięcy po zakończonym szkoleniu.

 

 

W celu przeprowadzenia prawidłowej procedury rejestracji poniżej przedstawiamy przykład dla loginu xx15.

Przykład procedury rejestracji na stronie www.literaprawa.pl  dla przydzielonego loginu: xx15

 

W celu skorzystania z kodowanej strony www.literaprawa.pl należy dokonać następujących czynności:

  1. Otworzyć stronę www.literaprawa.pl
  2. Nacisnąć na przycisk w górnym prawym rogu „Załóż konto”
  3. Nastąpi automatyczne przejście do podstrony, na której znajduje się do wypełnienia formularz rejestracyjny
  4. W polu login należy wpisać „xx15”,

W formularzu znajduje się również miejsce na wpisanie hasła, które wymyśla sam uczestnik szkolenia. Może posłużyć się samymi literami (wielkość liter nie ma znaczenia)lub cyframi, jak również literami i cyframi. Pomiędzy znakami nie może być przerwy.

Przykład:

„podatek”, „podatek12”, „anna56”, „koko”, „13579”

Uwaga: hasło nie może zawierać polskich liter. Błędem będzie wpisanie „rosół”. Prawidłowym hasłem będzie : „rosol”.

Po wpisaniu wszystkich niezbędnych informacji, zaznaczeniu  abonamentu na okres 6 miesięcy oraz zaznaczeniu dwóch małych kwadratów (co pozwoli nam na przetwarzanie Państwa danych) należy nacisnąć n przycisk „Wyślij formularz”. Jeżeli formularz został poprawnie wypełniony, pojawi się nad formularzem komunikat: „Formularz został poprawnie wysłany. Sprawdź swoją skrzynkę mailową”. W przeciwnym razie należy poprawić nieprawidłowy wpis w formularzu.

  1. Należy otworzyć swoją skrzynkę mailową, gdyż został do Państwa automatycznie przesłany link w celu potwierdzenia dokonanej rejestracji. Należy tylko nacisnąć na przesłany link.
  2. Serwis automatycznie ponownie przeniesie Państwa do strony www.literaprawa.pl informując, że konto nie jest opłacone, itd. Proszę na tę informację nie zwracać uwagi, gdyż jest to standardowa informacja dla innych użytkowników, którzy nie będąc uczestnikami naszych szkoleń, wykupują płatny dostęp do strony. Państwo oczywiście żadnej opłaty za korzystanie ze strony przez okres 6 miesięcy liczonych od daty szkolenia nie będziecie ponosili.
  3. Dopiero po naciśnięciu przez Państwa na link informacja o dokonanej rejestracji trafi do naszego biura, co powoli nam na utworzenie Państwu dostępu do naszej kodowanej strony. Otrzymacie Państwo link potwierdzający, że posiadacie dostęp do naszej strony przez okres 6 miesięcy. Od tego momentu możecie Państwo korzystać z serwisu wpisując na stronie głównej swój login i hasło.
  4. Dostęp do korzystania ze strony nie jest automatyczny, gdyż wymaga weryfikacji z naszej strony, co może potrwać nie dłużej niż 24 godziny.

Wiadomości