Szkolenia kadrowo-płacowe

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń kadrowych i płacowych. Szkolenia te, wobec ciągłych zmian przepisów, cieszą się dużym zainteresowaniem pracodawców.

Nasze szkolenia mają na celu przygotowanie słuchaczy do wykonywania codziennych obowiązków służbowych.

W czasie szkoleń przedstawiamy obowiązujące przepisy oraz liczne przykłady praktycznego ich zastosowania.

Szkolenia wspieramy wyjaśnieniami Ministerstwa Pracy, Państwowej Inspekcji Pracy oraz bogatym orzecznictwem Sądu Najwyższego.

Osoby prowadzące szkolenia, legitymujące się doświadczeniem w stosowaniu przepisów prawa pracy i prawa podatkowego, potrafią nawiązać kontakt z uczestnikami szkolenia i w przyjazny sposób przekazać posiadaną wiedzę.

Każde szkolenie kadrowo – płacowe i nie tylko, opiera się na bogatej merytorycznej treści. Tematy szkolenia jest dobierana w sposób szczególny pod aktualne potrzeby osób szkolonych, uwzględniająca aktualny stan prawny i wyjaśniający występujące wątpliwości.

Co nas wyróżnia, to możliwość kontaktu z osobami prowadzącymi szkolenia po upływie kilkudziesięciu lat, gdyż nie są to osoby dobierane tylko do przeprowadzenia jednego szkolenia.

Biuro Prawne Stanisławscy szkoli biura rachunkowe, które prowadzą za pomocą outsourcingu, dla wielu pracodawców sprawy kadrowe i płacowe. Każdy, to potrzebuje naszej pomocy, może liczyć na współpracę z naszym biurem.

Szkolenia w zakresie przepisów kadrowych oraz płacowych kończą się wydaniem certyfikatów potwierdzających udział w szkoleniu, co nie oznacza jednie potwierdzenia samego udziału w szkoleniu, ale również przekazanie wiedzy, do późniejszego praktycznego wykorzystania.

Naszą wiedzę przekazujemy w materiałach szkoleniowych, które zawierają jedynie wykładnię obowiązujących przepisów, bez przedruku obowiązujących aktów prawnych. Są to obszerne materiały szkoleniowe, gdyż zawsze przekraczają 250 stron.

Na naszej stronie nie znajdziecie Państwo listy pracodawców, których pracownicy zostali przez nas przeszkoleni z dwóch powodów: uznaliśmy, że nie w taki sposób należy reklamować swoje usługi, oraz uwzględniając okres prowadzenia biura nie sposób wymienić wszystkich licznych pracodawców.

Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie przekona Państwa do dalszego lub nowego kontaktu z naszym biurem.

Państwa zadowolenie będzie równocześnie bodźcem dla dalszej owocnej współpracy.

Możemy Państwu zagwarantować, że pomimo upływu kolejny lat, pomożemy Państwu rozwiązać problemy z którymi się spotkacie.

Wiadomości